ELLI
Etusivu
Info
Kategoriat
Oma tyyli
asu
kestotyyli
Lifestyle
kauneus
sisustus
ajatukset ja mielipiteet
The Pawsome Squad
Matkustelu
Ura
opiskelu
työelämä
ota yhteyttä/contact
+
B
Instagram
Facebook
Sähköposti
Oi toihan on tosi kiva ja söpö! Hauskaa et otit just vaihdossa tatskan, muistat sen ikuisesti sit! 🙂 Mulla on tatskoja jo 8, joten uusia ei oo ihan heti tulossa.
Ois kyl tosi kiva nähä postausta sun muistakin tatskoista ja kuulla vähä niitten taustaa! (:
Ihana tatuointi idea! Näyttää tosi kauniilta ♥ Mua ainakin kiinnostaisi postaus sun muista tatuoinneista!
Ihana idea tollanen tatuointi ja tosi kivalla paikallakin! Mua kiinnostaa kuulla sun muistakin tatuoinneista, tatuoinnit on ihania! 🙂
Vau, ihanan yksinkertainen ja silti sellainen millä on merkitys 🙂
Niin kaunis tatuointi! <3 Ihana muisto myös tuosta vaihdosta! 🙂
Ja tatuointipostaukset kiinnostaa, vaikka mulla ei yhtään tatuointia olekaan! 🙂
Tosi hieno tatuointi, ja vielä hienomman siitä tekee tarina/merkitys tatuoinnin taustalla 🙂 Itsellä ei ole (vielä) tatuointeja, joten tatuointipostaukset kiinnostaa kovasti!
Eikös! 🙂
Eäh tää ei auta tatskakuumeeseen!:D Ihana ja todella mielenkiintoinen, eka kerta kun nään tällaisen koordinaatti tatskan. Haluan kyllä nähdä sun muutkin tatuoinnit, en oo tainnut ees tietää että sulla on! Ja myös niiden tarkoitus kiinnostaa jos sen vaan haluat maailmalle jakaa, mutta ymmärän toki että syvät merkitykset tatskoissa jotkut haluaa jättää mainisematta:)
Todella kaunis tatuointi ja ihana idea! <3 Mäkin haluaisin kovasti jatkaa mun edellistä tatuointia, mutta vielä en ole saanut aikaiseksi. Reisitatuoinnit ovat myös mun mieleen, multakin löytyy reidestä maailmankartta kompassin kanssa 🙂
Siis tää tatska on vaan niin hieno! Ja muutenkin ihan mahtava idea ♥
Sanna / pannariblogi.blogspot.fi